Versenyek 2023/2024

Országos versenyek

Fővárosi versenyek

Körzeti versenyek

(október)
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
         5. helyezett: Bence Panka 5.a
                                Váradi Alexandra 5.a
                                Molnár Marcell 5.a
                                Tóbiás Áron 5.a
felkészítő tanár: Annár Ágnes Csenge

         7. helyezett: Czirják Anna 6.b
                                Freisinger Flóra 6.b
                                Trunkó Borbála 6.b
                                Varga Nóra 6.b
felkészítő tanár: Annár Ágnes Csenge

Kerületi versenyek

Kerületi Diáksportkupa úszóverseny
           2. helyezett: Szél Soma 6.b
felkészítő tanár: Pausz Tamás

(január)
Kerületi népdaléneklési verseny
         Arany minősítés: Tulipánok énekegyüttes
                                         Mátyás Nóra 6.b
                                         Freisinger Flóra 6.b
                                         Dukát Emilia 6.b
                                         Varga Nóra 6.b
felkészítő tanár: Csallóköziné Baranyi Zsuzsanna

XIII. kerületi játékos sportverseny
          4. helyezett:
                     Révész Laura Noa 3.a
                     Galó Félix Fábián 3.a
                     Pattantyús- Ábrahám Flóra 3.a
                     Szilágyi Csenge 3.a 
                     Jagasits Zalán 3.a
                     Kovács Lara Noémi 3.a 
                     Széll Vince 3.b
                     Bernáth Gáspár György 3.b
                     Szilágyi Boglárka 3.b
                     Komora Lara 4.a
                     Radó Benett Roland 4.a
                     Vitézy Martin 4. b

(február)
Kerületi angol versmondó verseny

        3. helyezett: Horváth Zoé 3.b
        3. helyezett: Tóth Regina 4.a
        3. helyezett: Freisinger Flóra 6.b
felkészítő tanárok: Nagyné Béres Andrea, Molnár Diána

Kerületi rajzverseny
         1. helyezett: Menus Bíborka 7.a
                                Tokai Vivien 7.a

Házi versenyek

(október)
Iskolai alsós versmondó verseny 3-4. osztály
        1. helyezett: Tóth Regina 4.a
        2. helyezett: Pattantyús -Ábrahám Flóra 3. a
                               Bernáth Gáspár 3.b

        3. helyezett: Nyikos Panna 3.a
felkészítő tanárok: Hegyi-Rajkó Gabriella, Kiss Zsuzsanna

(november)
Iskolai alsós szépolvasó verseny 3. osztály
        1. helyezett: Gorzsás Ádám 3.b
        2. helyezett: Bányai Szofi 3.b
        3. helyezett: Martinovics Napsugár 3.a
felkészítő tanárok: Hegyi-Rajkó Gabriella, Kiss Zsuzsanna

Iskolai alsós szépolvasó verseny 4. osztály
        1. helyezett: Márk Róza 4.a
        2. helyezett: Kelemen Emma 4.b
        3. helyezett: Komora Lara 4.a
felkészítő tanár: Ispán Katalin

Kazinczy szép magyar beszéd általános iskolások számára, háziverseny 5-6. évfolyam
        1. helyezett: 
        2. helyezett: 
        3. helyezett: 
felkészítő tanár: 

(december)
Mikulás kupa

            1-2. évfolyam győztese: 2.a
            3-4. évfolyam győztese: 4.a
            5-6. évfolyam győztese: 6.b
            7-8. évfolyam győztese: 7.a
szervező tanárok: Pete Lilla

(február)
Angol háziverseny
3. évfolyam
        1. helyezett: Horváth Zoé 3.b
felkészítő tanár: 
4. évfolyam
        1. helyezett: Tóth Regina 4.a
        2. helyezett: Lengyel Félix 4.a
        3. helyezett: Radó Benett 4.a
felkészítő tanár: Nagyné Béres Andrea

5. évfolyam
        1. helyezett: Molnár Marcell Ede 5.a
        2. helyezett: Tabajdi Dániel 5.a
        3. helyezett: Bence Panka Zsófia 5.a
felkészítő tanár: Molnár Diána

6. évfolyam
        1. helyezett: Freisinger Flóra 6.b
        2. helyezett: Trunkó Borbála 6.b
        3. helyezett: Mátyás Flóra 6.b
felkészítő tanár: Molnár Diána

Iskolai népdaléneklési verseny 3-4. évfolyam
Szóló kategória
            Kiemelt arany minősítésben részesült:
                          Novák Ervin Miklós 3.a
            Arany minősítésben részesült
                          Széll Vince 3.a
                          Somodi Mirjam 4.a
                          Tóth Regina 4.a
             Ezüst minősítésben részesült
                          Martonovics Napsugár 3.a
                          Jagasits Zalán 3.a
                          Szilágyi Csenge 3.a
                          Komora Lara 4.a
                          Jovanovic Mia 4.b
                          Freisinger Dávid 4.b
                          Kelemen Emma Ágnes 4.b

             Bronz minősítésben részesült
                          Szabó Attila 4.b
Énekegyüttes kategória
             Arany minősítés
                          Nyikos Panna – Szilágyi Csenge- Révész Laura Noa 3.a
                          Lengyel Félix és Simon Kende 4.a
             Ezüst minősítés
                           Ambrus Leila – Oláh Szonja – Szilágyi Boglárka 3.b
             Bronz minősítés
                           Dobos Gergő és Radó Benett 4.a
felkészítő tanárok: Kiss Zsuzsanna, Hegyi-Rajkó Gabriella, Pete Lilla, Kósa Veronika