ISKOLÁNK DOLGOZÓI

Vezetőség   Kapcsolat: Fogadóóra:
Ágni Dóra intézményvezető intezmenyvezeto@herman.bp13.hu hétfő: 16-17h
Csallóköziné Baranyi Zsuzsa intézményvezető helyettes baranyi.zsuzsa@herman.bp13.hu szerda 6. óra
Molnárné Spisák Ágnes intézményvezető helyettes molnarne.spisak.agnes@herman.bp13.hu hétfő 1. óra
Tanítók:   Kapcsolat: Fogadóóra:
Kiss Zsuzsanna 1.a osztályfőnöke, tanító kiss.zsuzsanna@herman.bp13.hu szerda 6. óra
György Eszter 1.a tanító gyorgy.eszter@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Besze Lívia 1.b osztályfőnöke, tanító besze.livia@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Hegyi-Rajkó Gabriella 1.b tanító hegyi-rajko.gabriella@herman.bp13.hu csütörtök 5. óra
Pete Lilla 2.a  osztályfőnöke, tanító pete.lilla@herman.bp13.hu hétfő 4. óra
Ispán Katalin 2.a tanító ispan.katalin@herman.bp13.hu szerda 5. óra
Kósa Veronika 2.b  osztályfőnöke, tanító kosa.veronika@herman.bp13.hu hétfő 5. óra
Kovács Judit 3.a osztályfőnöke, tanító kovacs.judit@herman.bp13.hu péntek 4. óra
Dávid Tamás Ferencné 3.a tanító david.tamas.ferencne@herman.bp13.hu szerda 3. óra
Csanki Gáborné Bartucz Ibolya 3.b osztályfőnöke, tanító bartucz.ibolya@herman.bp13.hu A hét: szerda 5. óra
B hét: kedd 5. óra
Bátori Irén 3.b tanító batori.iren@herman.bp13.hu e-mailben
Nagy Gabriella 4.a osztályfőnök, tanító nagy.gabriella@herman.bp13.hu péntek 3. óra
Réthy Zsuzsanna 4.b  osztályfőnöke, tanító rethy.zsuzsanna@herman.bp13.hu kedd 5. óra
Kiss Éva 4.b  napközis csoportjának vezetője, tanító kiss.eva@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Tanárok   Kapcsolat: Fogadóórák:
Kozma Rita Zsuzsanna 5.a osztályfőnöke
informatika-matematika szakos tanár
kozma.rita.zsuzsanna@herman.bp13.hu kedd 3. óra
Haas Klára 5.b  osztályfőnöke, angol szakos tanár haas.klara@herman.bp13.hu szerda 4. óra
5. évfolyamot segítő pedagógusok: Leinweber Zoltán
Bognár Gáborné 6.a osztályfőnök, matematika-kémia szakos tanár bognar.gaborne@herman.bp13.hu csütörtök 3. óra
Pausz Tamás 6.b osztályfőnöke, testnevelés szakos tanár pausz.tamas@herman.bp13.hu szerda 6. óra
András Erika 6.c osztályfőnöke
matematika-kémia szakos tanár
andras.erika@herman.bp13.hu kedd 2. óra
6. évfolyamot segítő pedagógusok: Ágni Dóra és Tóvizi Jenő József
Dobler Mónika 7.a osztályfőnöke
földrajz-testnevelés szakos tanár
dobler.monika@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Sipos Bálint 7.b testnevelés szakos tanár sipos.balint@herman.bp13.hu kedd 5. óra
7. évfolyamot segítő pedagógusok: Fábri Ágnes és Gilicze Margit
Kiss Ágnes 8. a  osztályfőnöke, magyar-etika szakos tanár kiss.agnes@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Annár Ágnes 8.b osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom, történelem szakos tanár annar.agnes.csenge@herman.bp13.hu kedd 2. óra
8. évfolyamot segítő pedagógus: Csallóköziné Baranyi Zsuzsanna
Badics Andrásné matematika szakos tanár badics.andrasne.hedi@herman.bp13.hu e-mailben
Béresné Papp Tünde fizika szakos tanár thunde.p@gardonyi.bp13.hu
e-mailben
Besse Attila ének-zene szakos tanár besse.attila@herman.bp13.hu e-mailben
Leinweber Zoltán László testnevelés szakos tanár leinweber.zoltan.laszlo@herman.bp13.hu szerda 5. óra
Fábri Ágnes  rajz-és vizuális kultúra -technika szakos tanár fabri.agnes@herman.bp13.hu csütörtök 3. óra
Gilicze Margit iskolai könyvtár vezetője gilicze.margit@herman.bp13.hu szerda 3. óra
Vigh Patricia biológia-természetismeret szakos tanár vigh.patricia@herman.bp13.hu e-mailben
Kiss Éva rajz-és vizuális kultúra szakos tanár kiss.eva@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Várdy Lili angol szakos tanár vardy.lili@herman.bp13.hu e-mailben
Tóvizi Jenő József
angol szakos tanár tovizi.jeno.jozsef@herman.bp13.hu szerda 4. óra
Kiss Barna angol, történelem szakos tanár kiss.barna@herman.bp13.hu szerda 3. óra

 

Technikai dolgozók  
Magyar Sándorné (Éva néni) portás
Vidákné Ragó Ilona portás
Péter Tímea takarító személyzet
Kiss Józsefné takarító személyzet
Sikhegyi Györgyné (Nóra néni) konyhai dolgozó
Szászi Lászlóné (Erika néni) konyhai dolgozó
Kovácsné Czentye Jolán (Joli néni) konyhai dolgozó

                                             

                                                                    

Pedagógiai munkát segítő kollégák Kapcsolat:
Szlávikné Kapás Krisztina iskolatitkár iskolatitkar@herman.bp13.hu
Molnár Orsolya üzemeltetési koordinátor  
Dame Vanda pedagógiai asszisztens pedagogusasszisztens@herman.bp13.hu
Gazdig Vendel Özséb pedagógiai asszisztens pedagogusasszisztens@herman.bp13.hu
Ferencsik Anna iskolapszichológus ferencsik.anna@herman.bp13.hu
Bene Szilvia 15.30-16.15 bene.szilvia13@fpn.net
16.15-17.00
     
Veres Anna gyógypedagógus  
Nagy Fruzsina logopédus nagy.fruzsina.13@fpsz.net
Ágni Dóra fejlesztőpedagógus intezmenyvezeto@herman.bp13.hu
Molnárné Spisák Ágnes fejlesztőpedagógus molnarne.spisak.agnes@herman.bp13.hu
Kontsek Veronika   szurdopedagógus   kontsekveronika@gmail.com
Szilágyi Éva fejlesztőpedagógus szilagyi.eva@herman.bp13.hu