FOGADÓÓRA

 

Vezetőség   kapcsolat: fogadóóra:
Ágni Dóra intézményvezető intezmenyvezeto@herman.bp13.hu hétfő 16-17h
Csallóköziné Baranyi Zsuzsa intézményvezető- helyettes. matematika, ének-zene, informatika szakos tanár baranyi.zsuzsa@herman.bp13.hu kedd 14-15h
Molnárné Spisák Ágnes intézményvezető- helyettes molnarne.spisak.agnes@herman.bp13.hu kedd 14-15h
Tanítók:   Kapcsolat:  
Nagy Gabriella 1.a  osztályfőnöke, tanító nagy.gabriella@herman.bp13.hu  
Gilicze Margit 1.a napközis csoportjának vezetője, tanár gilicze.margit@herman.bp13.hu  
Réthy Zsuzsanna 1.b  osztályfőnöke, tanító rethy.zsuzsanna@herman.bp13.hu  
Kiss Éva 1.b napközis csoportjának vezetője, tanár kiss.eva@herman.bp13.hu  
Kiss Zsuzsanna 2.a osztályfőnöke, tanító kiss.zsuzsanna@herman.bp13.hu  
Palkovics-György Eszter 2.a napközis csoportjának vezetője, tanító gyorgy.eszter@herman.bp13.hu  
Besze Lívia 2.b osztályfőnöke, tanító besze.livia@herman.bp13.hu  
Hegyi-Rajkó Gabriella 2.b napközis csoportjának vezetője, tanító hegyi-rajko.gabriella@herman.bp13.hu  
Pete Lilla 3.a osztályfőnöke, tanító pete.lilla@herman.bp13.hu  
Ispán Katalin 3.a napközis csoportjának vezetője, tanító ispan.katalin@herman.bp13.hu  
Kósa Veronika 3.b osztályfőnöke, tanító kosa.veronika@herman.bp13.hu  
       
Kovács Judit 4.a  osztályfőnöke, tanító kovacs.judit@herman.bp13.hu  
Dávid Tamás Ferencné 4.a  napközis csoportjának vezetője, tanító david.tamas.ferencne@herman.bp13.hu  
Csanki Gábor Lajosné Bartucz Ibolya 4.b  osztályfőnöke, tanító bartucz.ibolya@herman.bp13.hu  
Bátori Irén 4.b napközis csoportjának vezetője, tanító batori.iren@herman.bp13.hu  
Tanárok   Kapcsolat:  
Kiss Barna  5.a osztályfőnöke
angol nyelv, történelem szakos tanár
kiss.barna@herman.bp13.hu  
Annár Ágnes 5.b osztályfőnöke.
magyar nyelv, történelem szakos tanár
 annar.agnes@herman.bp13.hu  
Kozma Rita 6.a osztályfőnöke, matematika, informatika szakos tanár kozma.rita@herman.bp13.hu  
Haas Klara 6.b osztályfőnöke, angol nyelv szakos tanár haas.klara@herman.bp13.hu  
Bognár Gáborné 7.a osztályfőnöke, matematika-kémia szakos tanár bognar.gaborne@herman.bp13.hu
 
Pausz Tamás 7.b osztályfőnöke, testnevelés szakos tanár pausz.tamas@herman.bp13.hu  
Németh Krisztina 7.c osztályfőnöke, magyar nyelv, történelem szakos tanár nemeth.krisztina@herman.bp13.hu  
Dobler Mónika 8. a  osztályfőnöke, testnevelés-földrajz szakos tanár dobler.monika@herman.bp13.hu
 
Kiss Ágnes 8.b  osztályfőnöke, magyar-etika szakos tanár kiss.agnes@herman.bp13.hu
 
András Erika matematika-kémia szakos tanár andras.erika@herman.bp13.hu
 
Badics Andrásné matematika szakos tanár badics.andrasne.hedi@herman.bp13.hu  
Béresné Papp Tünde fizika szakos tanár thunde.p@gardonyi.bp13.hu  
Fábri Ágnes vizuális kultúra szakos tanár fabri.agnes@herman.bp13.hu  
Gál Anett biológia szakos tanár gal.anett@herman.bp13.hu  
Kóbor Csilla angol nyelv szakos tanár kobor.csilla@herman.bp13.hu  
Nagy Viktória történelem, könyvtár szakos tanár nagy.viktoria@herman.bp13.hu  
Várdy Lili angol szakos tanár vardy.lili@herman.bp13.hu  
Vesztl Zsófia magyar nyelv szakos tanár vesztl.zsofia@herman.bp13.hu