ISKOLÁNK DOLGOZÓI

Vezetőség   Kapcsolat: Fogadóóra:
Ágni Dóra intézményvezető intezmenyvezeto@herman.bp13.hu hétfő: 16-17h
Csallóköziné Baranyi Zsuzsa intézményvezető helyettes baranyi.zsuzsa@herman.bp13.hu szerda 4. óra
Molnárné Spisák Ágnes intézményvezető helyettes molnarne.spisak.agnes@herman.bp13.hu hétfő 2. óra
Tanítók:   Kapcsolat: Fogadóóra:
Pete Lilla 1.a osztályfőnöke, tanító pete.lilla@herman.bp13.hu hétfő 6. óra
Ispán Katalin 1.a napközis csoportjának vezetője ispan.katalin@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Kósa Veronika 1.b osztályfőnöke, tanító kosa.veronika@herman.bp13.hu szerda 5. óra
Széles Enikő 1.b napközis csoportjának vezetője, tanító szeles.eniko@herman.bp13.hu hétfő 6. óra
Kovács Judit 2. a  osztályfőnöke, tanító kovacs.judit@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Bólyáné Gönczi Mónika 2. a  napközis csoportjának vezetője, tanító bolyane.gonczi.monika@herman.bp13.hu csütörtök 5. óra
Csanki Gábor Lajosné Bartucz Ibolya 2. b  osztályfőnöke, tanító bartucz.ibolya@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Dajka László 2. b napközis csoportjának vezetője, tanító dajka.laszlo@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Nagy Gabriella 3. a  osztályfőnöke, tanító nagy.gabriella@herman.bp13.hu kedd 5. óra
György Eszter 3. a  napközis csoportjának vezetője, tanító gyorgy.eszter@herman.bp13.hu kedd 3. óra
Réthy Zsuzsanna 3. b  osztályfőnöke, tanító rethy.zsuzsanna@herman.bp13.hu hétfő 4. óra
Hegyi-Rajkó Gabriella 3. b  napközis csoportjának vezetője, tanító hegyi-rajko.gabriella@herman.bp13.hu péntek 5. óra
Tussayné Gecsei Edit 4. a  osztályfőnöke, tanító tussayne.gecsei.edit@herman.bp13.hu hétfő 3. óra
Dávid Tamás Ferencné 4. a  napközis csoportjának vezetője, tanító david.tamas.ferencne@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Besze Lívia 4. b  osztályfőnöke, tanító besze.livia@herman.bp13.hu hétfő 5. óra
Kiss Zsuzsanna 4. b  napközis csoportjának vezetője, tanító kiss.zsuzsanna@herman.bp13.hu péntek 5. óra
Tanárok   Kapcsolat: Fogadóórák:
Badics Andrásné matematika szakos tanár badics.andrasne.hedi@herman.bp13.hu kedd 3. óra
Bognár Gáborné 5. a osztályfőnök, matematika-kémia szakos tanár bognar.gaborne@herman.bp13.hu péntek 4. óra
Horváth Judit 5. b  osztályfőnök, rajz szakos tanár horvath.judit@herman.bp13.hu szerda 4. óra
András Erika 5. c osztályfőnök, matematika-kémia szakos tanár andras.erika@herman.bp13.hu kedd 3. óra
Dobler Mónika 6. a  osztályfőnöke, testnevelés-földrajz szakos tanár dobler.monika@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Gáll Janka 6. b  osztályfőnöke, biológia-földrajz szakos tanár  gall.janka@herman.bp13.hu A hét: hétfő 5. óra

B hét: hétfő 2. óra

Ispán Katalin 6. c  osztályfőnöke, tanító ispan.katalin@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Kiss Ágnes 7. a  osztályfőnöke, magyar-etika szakos tanár kiss.agnes@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Véghné Bartha Ágnes 7.b osztályfőnöke, történelem szakos tanár veghne.bartha.agnes@herman.bp13.hu kedd 2. óra
Haas Klára 8. a  osztályfőnöke, angol szakos tanár haas.klara@herman.bp13.hu szerda 3. óra
Vágóné Tóth Éva 8. b  osztályfőnöke, magyar-történelem szakos tanár vagone.toth.eva@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Béresné Papp Tünde fizika szakos tanár thunde.p@gardonyi.bp13.hu
kedd 4. óra
Besse Attila ének-zene szakos tanár besse.attila@herman.bp13.hu csak e-mailben
Pausz Tamás testnevelés szakos tanár pausz.tamas@herman.bp13.hu kedd 5. óra
Sipos Bálint testnevelés szakos tanár sipos.balint@herman.bp13.hu péntek 3. óra
Szabadkai Gergely etika szakos tanár szabadkai.gergely@herman.bp13.hu hétfő 3. óra
Tóth Veronika angol szakos tanár toth.veronika@herman.bp13.hu kedd 5. óra
Váradi Ildikó angol szakos tanár varadi.ildiko@herman.bp13.hu szerda 3. óra
Várdy Lili angol szakos tanár vardy.lili@herman.bp13.hu szerda 3. óra
Gilicze Margit iskolai könyvtár vezetője gilicze.margit@herman.bp13.hu kedd 3. óra
Technikai dolgozók  
Magyar Sándorné (Éva néni) portás
Vidákné Ragó Ilona portás
Csajtai László gondnok
Horváth Gabriella takarító személyzet
Sikhegyi Györgyné (Nóra néni) konyhai dolgozó
Szászi Lászlóné (Erika néni) konyhai dolgozó
Kovácsné Czentye Jolán (Joli néni) konyhai dolgozó
Pedagógiai munkát segítő kollégák Kapcsolat:
Boros Anikó iskolatitkár iskolatitkar@herman.bp13.hu
Varga Szilvia üzemeltetési koordinátor varga.szilvia@herman.bp13.hu
Somlai Helga pedagógiai asszisztens pedagogusasszisztens@herman.bp13.hu
Ferencsik Anna iskolapszichológus ferencsik.anna@herman.bp13.hu
Bene Szilvia 15.30-16.15 bene.szilvia13@fpn.net
16.15-17.00
Bitai Margó gyógypedagógus bitai.margit@gmail.com
Kapsova Mónika logopédus kapsova.monika13@fpsz.net
Ágni Dóra fejlesztőpedagógus intezmenyvezeto@herman.bp13.hu
Molnárné Spisák Ágnes fejlesztőpedagógus molnarne.spisak.agnes@herman.bp13.hu
Szilágyi Éva fejlesztőpedagógus szilagyi.eva@herman.bp13.hu