ISKOLÁNK TÖRTÉNETE
A Herman Ottó Általános Iskola a XIII. kerület és a főváros egyik legszebb helyén,
a Margit híd és a Szent István park között található. Iskolánk 2012-ben ünnepelte
50. évfordulóját, 1994. március 1-től viseli Herman Ottó, a híres természettudós, polihisztor nevét. Kiemelt nevelési célunk a környezeti nevelés. Évek óta környezeti nevelési bázisiskolaként, majd 1999 szeptembere óta oktatóközpontként működünk.
2005 júniusában, 2008-ban, és…

ISKOLÁNK DOLGOZÓI

SZAKKÖRÖK

FOGADÓÓRÁK