ISKOLÁNK TÖRTÉNETE

A Herman Ottó Általános Iskola a XIII. kerület és a főváros egyik legszebb helyén, a Margit híd és a Szent István park között található. Iskolánk 2012-ben ünnepelte 50. évfordulóját, 1994. március 1-től viseli Herman Ottó, a híres természettudós, polihisztor nevét. Kiemelt nevelési célunk a környezeti nevelés. Évek óta környezeti nevelési bázisiskolaként, majd 1999 szeptembere óta oktatóközpontként mûködünk. 2005 júniusában, 2008-ban, és…

ISKOLÁNK DOLGOZÓI

SZAKKÖRÖK

FOGADÓÓRÁK

ISKOLAORVOS

DIGITÁLIS GYERMEKVÉDELEM

A Digitális Gyermekvédelmi Stratégia Intézkedési Terve VI/3. intézkedéséhez kapcsolódóan az Emberi Erőforrások Minisztériuma Szociálpolitikáért Felelős Helyettes Államtitkárság elkészített A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében című tájékoztató anyagot. A dokumentumot a Köznevelésért Felelős Helyettes Államtitkárság kérésére az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és fejlesztő Intézet közzétette a Nemzeti Köznevelési Portálon. A tájékoztató elérhető, megtekinthető az alábbi linken:
Digitális Gyermekvédelmi Stratégia